XVI sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018

Zawiadamiam, że w dniu 31 marca 2016 roku (czwartek) o godz.1400 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XVI sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018.

Porządek obrad:

1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z przebiegu obrad XV sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z realizacji uchwał podjętych na XV sesji RM.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności międzysesyjnej.
  6. Informacja o pracy stałych Komisji Rady w okresie międzysesyjnym.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta na 2016 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia taryf dla zbiorowego zaopatrzeniab w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miejskiej Dynów” w 2016 roku.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia pomników przyrody.
  11. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dynowie za 2015 rok oraz przedstawienie potrzeb w zakresie pomocy społecznej na 2016 rok.
  12. Sprawozdanie z realizacji Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Miejskiej Dynów na lata 2014-2016 za 2015 rok.
  13. Interpelacje, zapytania, wnioski i sprawy różne.
  14. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady