XVIII sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018

Zawiadamiam, że w dniu 22 czerwca 2016 roku (środa) o godz.1400 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XVIII sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018.

Porządek obrad:

1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z przebiegu obrad XVII sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z realizacji uchwał podjętych na XVII sesji RM.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności międzysesyjnej.
  6. Informacja o pracy stałych Komisji Rady w okresie międzysesyjnym.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta na 2016 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejskiej Dynów.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi przez właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Miejskiej Dynów.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości położonej na terenie Gminy Miejskiej Dynów.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Miejskiej Dynów i zagospodarowanie tych odpadów.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy partnerskiej pomiędzy Gminą Jawornik Polski, Gminą Nozdrzec, Gminą Roźwienica, Miastem Dynów w celu wspólnej realizacji projektu pn. „Cyfrowy Urząd w Twoim domu – Elektroniczna administracja blisko Mieszkańców Gmin Jawornik Polski, Nozdrzec, Roźwienica oraz Miasta Dynów”.
  14. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu miasta Dynów za 2015 rok oraz udzielenie absolutorium Burmistrzowi Miasta z tego tytułu:
    1) przedstawienie rocznego sprawozdania Burmistrza Miasta z wykonania budżetu za 2015r.,
    2) przedstawienie Uchwały Nr 13/21/2016 z dnia 25 kwietnia 2016 roku Składu Orzekającego RIO w Rzeszowie w sprawie opinii o rocznym sprawozdaniu Burmistrza Miasta Dynowa z wykonania budżetu za 2015 rok,
    3) przedstawienie Uchwały Nr 4/16 Komisji Rewizyjnej RM z dnia 11 maja 2016 roku w sprawie wniosku o udzielenie absolutorium Burmistrzowi Miasta Dynów,
    4) przedstawienie Uchwały Nr 13/15/2016 z dnia 20 maja 2016 roku Składu Orzekającego RIO w Rzeszowie w sprawie zaopiniowania wniosku Komisji Rewizyjnej RM Dynów o udzielenie Burmistrzowi Miasta Dynów absolutorium za 2015 rok,
    5) dyskusja nad zaprezentowanymi materiałami,
    6) podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Miejskiej Dynów za 2015 rok,
    7) podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Burmistrza Miasta.
  15. Interpelacje, zapytania, wnioski i sprawy różne.
  16. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady