Aktualności

Zaproszenie do udziału w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo

01-02-2017
Mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu od dnia 1 lutego br. naboru podmiotów, zainteresowanych uzyskaniem statusu "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Zapraszamy do współpracy...
czytaj więcej o: Zaproszenie do udziału w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo

Otwarty konkurs ofert w zakresie turystyki "Green Velo"

01-02-2017
Uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie turystyki w 2017 roku pn. „Green Velo”.
czytaj więcej o: Otwarty konkurs ofert w zakresie turystyki "Green Velo"

Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców - informacja

23-01-2017
Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017, z pomocą konsultanta, można zarejestrować własną firmę przez telefon. Właściciel firmy może również skorzystać z telefonicznego powiadamiania o zbliżających się terminach..
czytaj więcej o: Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców - informacja

Informacja Burmistrza Miasta

20-01-2017
Z uwagi na okres zimowy i występowanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (intensywne opady śniegu) informuję, że należy systematycznie usuwać śnieg zalegający na dachach obiektów budowlanych.
czytaj więcej o: Informacja Burmistrza Miasta

Uwaga przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojow alkoholowych.

17-01-2017
Przypominamy przedsiębiorcom posiadającym zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, że do 31 stycznia powinni złożyć oświadczenie o rocznej wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku 2016.
czytaj więcej o: Uwaga przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojow alkoholowych.

IX Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu

17-01-2017
IX Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu 23-27 stycznia 2017 r. Pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego. Dynów - 26 stycznia 2017 r. (czwartek)
czytaj więcej o: IX Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu