Burmistrz Miasta Dynów nagrodzony Złotym Krzyżem Zasługi przyznanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

W dniu 30 maja br. miałem zaszczyt uczestniczyć w uroczystości z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w Rzeszowie, gdzie z rąk Wojewody Pani Ewy Leniart otrzymałem odznaczenie państwowe ZŁOTY KRZYŻ ZASŁUGI PRZYZNANY PRZEZ PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PANA ANDRZEJA DUDĘ.

Uważam, że jest to wyróżnienie dla nas Wszystkich, bo Samorząd Dynowa to MY: Państwo Radni Rady Miasta, Zarządy Osiedli, Dyrektorzy, Kierownicy i Pracownicy jednostek organizacyjnych (szkół, instytucji kultury i sportu, pomocy społecznej), organizacje pozarządowe, jednostki OSP oraz Pracownicy Urzędu i Wy Szanowni Mieszkańcy Miasta Dynowa.

Jest mi niezmiernie miło, że w Waszym imieniu mogłem odebrać to prestiżowe odznaczenie.

Serdecznie Wszystkim dziękuję za współpracę i wsparcie.