Aktualności

Czwarta edycja targów pracy „WYSTARTUJ Z NAMI" - Zaproszenie

Już 30 października 2018 roku w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie ul. Hetmańska 45A w godzinach 8.00 – 14.00 odbędzie się kolejna , czwarta edycja targów pracy „WYSTARTUJ Z NAMI"

Impreza WYSTARTUJ Z NAMI, jest imprezą cykliczną, odbywającą się dwa razy w roku. Jej najważniejsze cechy to wysoka efektywność zatrudnieniowa oraz szeroki wachlarz działań dodatkowych m.in. stoiska pracodawców, warsztaty, konkursy a  wszystko to w jednym miejscu i czasie.
Dla osób , które poszukują pracy lub osób które chcą zmienić pracodawcę  to wspaniała i niepowtarzalna okazja !
Jednego dnia można odbyć rozmowy rekrutacyjne u kilku pracodawców, zapoznać się z ofertą lokalnych przedsiębiorców, wziąć udział w warsztatach, których tematyka każdorazowo dostosowana jest do potrzeb rynku pracy.

Do Państwa dyspozycji został uruchomiony  link do rejestracji wskazujący wolne terminy rozmów (w blokach 20 min.) i umożliwiający rezerwację godzin rozmów kwalifikacyjnych u jednego lub kilku pracodawców.
Aby umówić się na spotkanie, wystarczy wypełnić zgłoszenie online na portalu:  https://wystartujznami.nakiedy.pl/
Wszystko bezpłatnie!!!

Osoby, którym nie uda się zrejestrować będą mogły spotkać się  z przedstawicielami firm i pozostawić swoje CV w auli  ZSM, która tego dnia ( 30.10.2018 r ) zamieni się w halę wystawienniczą ze stoiskami promocyjnymi firm.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Wystartuj z nami!