Dynów Solidarny z Ukrainą - koncert charytatywny

DYNÓW SOLIDARNY Z UKRAINĄ

Miasto Dynów, Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie oraz Stowarzyszenie ”AKTYWNY DYNÓW”
zapraszają na koncert charytatywny „DYNÓW SOLIDARNY Z UKRAINĄ”,
który odbędzie się w dniu 6 marca 2022 r w Sali Domu Strażaka w Dynowie przy ul. Szkolnej 7 o godz.17:00.
Wstęp wolny.

W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla ofiar zbrodniczej napaści Rosji na Ukrainę.

Podczas koncertu wystąpi Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Dynowie wraz z solistami: Wiolettą Pietrzak, Samuelą Łach oraz Pawłem Krasulakiem,

Koncert charytatywny poprzedzony zostanie Biegiem Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych,
na który organizatorzy zapraszają do Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie, w najbliższa niedzielę o godz. 12:00.

W trakcie biegu prowadzona będzie zbiórka pieniężna dla ofiar rosyjskiej agresji na Ukrainie.

Zbiórkę można również wesprzeć przelewem wpłacając
na konto Stowarzyszenia "Aktywny Dynów"
nr 34 9093 0007 2001 0020 7023 0001

w tytule wpisując „Solidarni z Ukrainą”.

Miasto Dynów przygotowało dwa mieszkania komunalne na przyjęcie rodzin uchodźców z Ukrainy.
Osoby chętne na przyjęcia do siebie uchodźców z Ukrainy proszone są o kontakt z Urzędem Miejskim w Dynowie
pod nr telefonu: 16 65 21 093 wew.48 lub e-mail gzr@dynow.pl w godzinach od 8:00 do 15:00.