Dynowskie Święto Plonów 2018 – Dożynki - Zaproszenie

Burmistrz Miasta Dynów oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie mają zaszczyt zaprosić na Dynowskie Święto Plonów - Dożynki, które odbędą się w dniu 19 sierpnia 2018 r. na terenie Ośrodka Turystycznego "Błękitny San w Dynowie.

Szczegółowy program dożynek:

• Godz.14.40 - zbiórka uczestników Święta Plonów przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Dynowie
  • Godz. 15.00 - Dziękczynna Msza Święta w Kościele pw. Św. Bartłomieja
  • Godz. 16.00 - Przemarsz Korowodu Dożynkowego na teren Ośrodka Turystycznego „Błękitny San”
  • Godz. 16.30 - Powitanie Korowodu Dożynkowego przez Burmistrza Miasta
  • Godz.16.40 - Koncert Orkiestry Dętej OSP Dynów działającej przy MOK w Dynowie „Nasza Mała Ojczyzna dla Niepodległej”
  • Godz. 17.10 - „Niech chleb nikogo nie ubodzie, niech się rodzi wszystkim i  wszyscy żyjmy w zgodzie” – część obrzędowa dożynek:
    - prezentacja wieńców dożynkowych
    - konkursy związane ze żniwami
  • Godz. 18.40 - Koncerty zespołów artystycznych:
    - Kapela Ludowa „DYNOWIANIE”
    - Młodzieżowa Kapela Ludowa „POGÓRZANIE”
  • Godz. 19.40 - Żniwne impresje edukacyjno - plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez „Kid-Art.”
  • Godz. 20.00 - Dożynkowy festyn taneczny z zespołem „VIVA LOKO”