Dzień Samorządu Terytorialnego - życzenia

SZANOWNI PAŃSTWO !

W dniu 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego – Święto nas wszystkich, bo Samorząd to MY.
Z tej okazji chciałbym podziękować bardzo serdecznie za kolejny rok ciężkiej pracy na rzecz naszej gminy miejskiej: Państwu Radnym, Prezesom Zarządów Osiedli, Dyrektorom i Pracownikom jednostek organizacyjnych (szkół, instytucji kultury, pomocy społecznej), organizacjom pozarządowym, jednostkom OSP oraz Pracownikom Urzędu Miasta Dynów.

Dziękuję Wszystkim Mieszkańcom, szczególnie tym, którzy aktywnie włączają się we współdecydowanie o naszych sprawach i aktywnie pracują na rzecz swoich lokalnych społeczności.
Życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym, osobistym i rodzinnym, zdrowia, energii, wytrwałości, wielu pomysłów w działalności na rzecz rozwoju naszej gminy.

Burmistrz Miasta Dynów,
Zygmunt Frańczak