Konsultacje społeczne-warsztaty diagnostyczno–projektowe dotyczące Strategii Rozwoju i Gminnego Programu Rewitalizacji

Konsultacje społeczne/warsztaty diagnostyczno–projektowe dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Miejskiej Dynów do roku 2026 i Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miejskiej Dynów na lata 2016 – 2026.

Mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu prac nad Strategią Rozwoju Gminy Miejskiej Dynów do roku 2026 i nad Gminnym Programem Rewitalizacji Gminy Miejskiej Dynów na lata 2016 – 2026. Dokumenty te, przez wiele lat, będą służyły mieszkańcom, dlatego uważamy za niezbędny udział w tych pracach przedstawicieli społeczności lokalnej reprezentujących różne środowiska i grupy interesów.

Wypracowane w programach strategicznych kierunki rozwoju będą decydowały o obliczu naszej Gminy w przyszłości. Przy opracowywaniu programów zostaną wykorzystane sprawdzone w Polsce i w świecie procedury pracy z udziałem społeczności lokalnej.

Licząc na Państwa udział, uprzejmie zapraszam do uczestnictwa w pracy nad ww. dokumentami w formie konsultacji społecznych/warsztatów diagnostyczno–projektowych, które odbędą się w dniu  29.06.2016 r.
(początek pracy o godz. 9:00)
w sali narad Urzędu Miasta w Dynowie przy ul. Rynek 2.

W celu usprawnienia tej pracy oraz szanując Państwa czas podzieliliśmy spotkanie na trzy bloki tematyczne:

Blok I – sprawy społeczne –  w godz. 900 – 1145
/zabezpieczenie materialne, schronienie, bezpieczeństwo życia, zdrowia i mienia, ochrona zdrowia i życia, opieka, rozwój ludzi, kultura, sport, rekreacja, wypoczynek, przyjemności, kontakty społeczne, więź grupowa, tożsamość z Gminą/

Blok II – zasoby i potencjał Gminy – w godz. 1200 – 1430
/zasoby techniczne, potencjał i ład przestrzenny, potencjał ekologiczny, potencjał ludzki, potencjał kulturowy/

Blok III – sprawy gospodarcze i promocja Gminy – w godz. 1445 – 1630
/mikroprzedsiębiorstwa, MŚP, polityka gospodarcza Gminy, promocja Gminy/

Zapraszamy do udziału w wybranym bloku tematycznym, bądź dla zainteresowanych – we wszystkich blokach.
Zakończenie spotkania zaplanowaliśmy na godz. 1630.

Dodatkowych informacji udziela: P. Anna Baran–Michalak, tel. 16/65 21 093 wew. 30, e-mail:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety online