LISTA PROJEKTÓW zgłoszonych w ramach naboru projektów do Budżetu Obywatelskiego Miasta Dynów na 2022 rok

LISTA PROJEKTÓW
zgłoszonych w ramach naboru projektów do Budżetu Obywatelskiego
Miasta Dynów na 2022 rok

Nr projektu

Nazwa projektu

Kwota projektu

1

AKTYWNE DZIECKO-ZDROWE DZIECKO

49 967,04 PLN

Projekt obejmuje wykonanie na terenie zespołu boisk ORLIK w Dynowie siłowni dla dzieci w skład której wejdą: 1) linarium piramida pajęcza; 2) ścianka wspinaczkowa; 3) zjazd linowy.

2

„Aktywna Dzielnica"Pokaz sprzętu pożarniczego. Warsztaty Kulinarne. Od juniora do seniora.

50 000,00 PLN

Projekt polega na: doposażeniu Ochotniczej Straży Pożarnej Bartkówka w Dynowie w sprzęt pożarniczy, oraz doposażenie Koła Gospodyń Bartkówka poprzez zakup sprzętu gastronomicznego i AGD oraz stroi ludowych w celu organizacji warsztatów kulinarnych i pikników rodzinnych.

3

Kreatywny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz plac steet workout dla dorosłych.

49 940,90 PLN

Projekt zakłada: zakup nowych urządzeń na plac zabaw znajdujący się w Parku Miejskim w Dynowie przy ul. Dworskiej w postaci: domku drewnianego na palach dla dzieci, ścianki trójstronnej, pajęczyny wspinaczkowej oraz wymianę nawierzchni na istniejącym placu zabaw na płyty gumowe.