Ogłoszenie o naborze projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Dynowa na 2022 rok.

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA DYNÓW
z dnia 23 lipca 2021 r.

Działając na podstawie § 4 ust 3 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr XXVII/186/21 Rady Miasta Dynów z dnia 15 czerwca 2021 r. w sprawie budżetu obywatelskiego Miasta Dynów, ogłaszam

- nabór projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Dynowa na 2022 rok.

Propozycję projektu może zgłosić każdy mieszkaniec naszego miasta, który uzyskał dla swojego projektu pisemne poparcie co najmniej 5 mieszkańców Dynowa.

Obok opisu zadania, wymagane jest określenie szacunkowego kosztu jego realizacji.
Koszt realizacji projektu nie może przekroczyć 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych).

Dodatkowo należy opisać poszczególne działania w projekcie oraz załączyć mapy, szkice, ewentualnie posiadaną dokumentację techniczną. Formularze propozycji projektu oraz formularze list poparcia dla projektu są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej Miasta Dynów (www.dynow.pl) I zakładka „Budżet Obywatelski", oraz w wersji papierowej w Punkcie Informacyjnym dla Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Dynowie, na parterze budynku.

W ramach Budżetu Obywatelskiego realizowane są wyłącznie projekty, których przedmiot mieści się w katalogu zadań własnych Gminy Miejskiej Dynów i które zostały wybrane w oparciu o zasady ustalone w uchwale Nr XXVII/186/21 Rady Miasta Dynów z dnia 15 czerwca 2021r, jak np. budowa chodnika, placu zabaw, elementów małej architektury, urządzenie miejsca rekreacyjnego itp.

Termin zgłoszenia projektów:

Projekty należy zgłaszać od dnia 26 lipca 2021 roku do dnia 20 sierpnia 2021 roku, w następujący sposób:

1. listownie na adres: Urząd Miejski w Dynowie, ul. Rynek 2, 36- 065 Dynów z adnotacją na kopercie „Budżet obywatelski",
  2. bezpośrednio w Urzędzie Miasta w Dynowie w Sekretariacie Urzędu Miejskiego pok. nr 11,
  3. elektronicznie poprzez ePUAP, przy czym wniosek musi zawierać wszystkie wymagane załączniki, w postaci skanów oryginałów dokumentów.

Zgłoszone propozycje projektów podlegają publikacji na stronie internetowej Miasta Dynów (www.dynow.pl),
w zakładce „Budżet Obywatelski 2022" oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dynowie.