OGŁOSZENIE o zbiórce odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie Miasta Dynów

Burmistrz Miasta Dynów uprzejmie przypomina, że w dniach
- 9 kwietnia 2018 roku dla zabudowy wielorodzinnej – bloków oraz
- 14 kwietnia 2018 roku dla zabudowy jednorodzinnej odbędzie się
zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Podczas zbiórki odbierane będą odpady:

1. wielkogabarytowe – tj. stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, materace, opony, itp.,
  2. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – tj. chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki, zmywarki, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, wentylatory, urządzenia klimatyzacyjne, odkurzacze, żelazka, tostery, frytkownice, komputery, laptopy, faksy, telefony komórkowe, odbiorniki radiowe, wiertarki, piły, maszyny do szycia, itp.

Odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawiać
najpóźniej do godziny 8:00

• w zabudowie jednorodzinnej przed posesję - 14 kwietnia 2018,
  • w zabudowie wielorodzinnej w miejscu gromadzenia odpadów, przy altankach śmietnikowych - 9 kwietnia 2018.

Należy zwrócić szczególną uwagę aby możliwy był dojazd pojazdu odbierającego oraz aby wystawione odpady wielkogabarytowe nie utrudniały korzystania z nieruchomości w szczególności poprzez zastawianie ciągów, jezdnych oraz miejsc parkingowych.

Dodatkowych informacji na temat zbiórki udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Dynowie, ul. Rynek 2, pok. Nr 4 (parter)
tel. 016 6521 093 wew. 49 i 51.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce.