Punkt Pomocy Technicznej dla Rolników wnioskujących o dopłaty bezpośrednie i obszarowe w Dynowie.

Punkt Pomocy Technicznej dla Rolników wnioskujących
o dopłaty bezpośrednie i obszarowe w Dynowie.

Burmistrz Miasta Dynów w celu zapewnienia pomocy w zakresie wypełniania i składania przez Internet wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich i obszarowych rolnikom w 2021 roku, w porozumieniem z Powiatowym Biurem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie uruchomił w Urzędzie Miejskim w Dynowie ul. Rynek 2 - Punkt Pomocy Technicznej.

Nieodpłatny punkt pomocy technicznej ze stanowiskiem komputerowym, dostępem do Internetu oraz konsultantem świadczącym pomoc techniczną w obsłudze aplikacji eWniosekPlus czynny jest codziennie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Dynowie.

Więcej informacji o pracy Punktu obsługi oraz telefonicznej rezerwacji terminu wizyty można uzyskać codziennie pod nr telefonu 16 888 90 46.

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak