Aktualności

SZUKAMY LUDZI Z PASJĄ – WŁĄCZ SIĘ I TY!

 SZUKAMY LUDZI Z PASJĄ – WŁĄCZ SIĘ I TY!

✔️ Obraz Dynowa i jego okolic jest zależny od perspektywy oglądającego.
✔️ Dla osób, które nigdy tu nie były, jest to po prostu jedna z miliona kropek na wielkiej mapie świata.
✔️ Dla tych, którym przyszło tu dorastać i żyć, jest to niewątpliwie miejsce szczególne. Takie, które darzy się największym sentymentem.
✔️ Jeszcze inaczej postrzegają Dynowszczyznę ci, którzy przypatrują jej się wnikliwie. Według nich, największą wartością Dynowa i okolic są ludzie, którzy tu mieszkają.
✔️ Dynów jest bowiem kuferkiem pełnym ludzi z ciekawymi i niebanalnymi pasjami. Postanowiliśmy więc, w ramach projektu „Dynów-Ludzie z pasją” ten kuferek otworzyć! Niech ci, dla których Dynowszczyzna jest jedynie kropką na mapie, dowiedzą się o nas więcej! Niech ci, którzy tu dorastają i żyją, poczują dumę z interesujących mieszkańców swojego regionu!
✔️ Jeżeli więc zajmujesz się czymś interesującym, albo znasz ciekawego, niebanalnego człowieka – daj nam znać! Pamiętaj – pasją nie musi być wcale latanie samolotem, czy występy w rajdach samochodowych. Pasja to przecież spędzanie wolnego czasu w sposób niestandardowy. Reperujesz stare motocykle? Zajmujesz się uprawą egzotycznych ziół? Jesteś mistrzem parzenia kawy? Być może wydaje Ci się to zwykłe i codzienne, ale uwierz: Twoja pasja z pewnością jest interesująca! A dzięki projektowi „Dynów – ludzie z pasją” będziesz mógł podzielić się nią ze światem, stać się inspiracją dla innych.
 
✔️ Chyba warto, prawda? Spotkajmy się więc!
 

👉 Co trzeba zrobić ?

1. Znajdź osobę z pasją i zgłoś ją do naszej inicjatywy
1. Zapoznaj się z regulaminem: http://ludziezpasja.idynow.pl/regulamin
2. Wypełnij formularz Otwarte Nominacje na Ludzi z Pasją: http://ludziezpasja.idynow.pl/formularz
3. Wyślij do nas swoje zgłoszenie.
❗️ Uwaga do dnia 13 marca, do godz. 15.00
4. Więcej informacji na stronie: http://ludziezpasja.idynow.pl
5. Polub naszą stronę na FB https://www.facebook.com/DynowLudziezPasja 
 
 
✔️ Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury +
Inicjatywy lokalne 2021.