Uroczyste obchody 229. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy!

Burmistrz Miasta Dynów oraz Przewodniczący Rady Miasta Dynów zapraszają w dniu 3 maja 2020 roku o godz. 1100 do uczestnictwa we Mszy Św. zamówionej w intencji Ojczyzny, która odbędzie się w Kościele pw. Św. Wawrzyńca w Dynowie.

Zgodnie z zaleceniami wynikającymi z panującego stanu epidemiologicznego prosimy zachować i przestrzegać obowiązujących w tym zakresie środków bezpieczeństwa.

W tym roku uroczyste  obchody 229. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja będą ograniczone do niezbędnego minimum. Ze względu na wyjątkowy stan po raz pierwszy od wielu lat ulicami miasta nie przejdzie z dynowskiego rynku uroczysty przemarsz mieszkańców do kościoła. Jednakże zachęcamy wszystkich mieszkańców Dynowa do uczczenia tego ważnego narodowego święta wywieszeniem biało-czerwonych flag. Niech ten gest będzie symbolem i dowodem obywatelskiej mobilizacji i odpowiedzialności za Ojczyznę.