Wnioski o preferencyjny zakup paliwa stałego na 2023r.

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że od dnia 2 stycznia 2023 r. przyjmujemy wnioski o preferencyjny zakup paliwa stałego na 2023 r. Wnioski przyjmowane będą do 16 stycznia 2023 r.

Przypominamy, że gospodarstwo domowe może zakupić łącznie 3 tony węgla w sezonie grzewczym 2022 – 2023. Osoby, które złożyły wnioski o zakup węgla w 2022 r. mogą złożyć wniosek na zakup pozostałej ilości, tak aby łączna suma nie przekroczyła 3 ton na cały sezon grzewczy 2022 – 2023. Natomiast osoby, które nie nabyły węgla w 2022 r. będą uprawnione po 1 stycznia 2023 r. do zakupu niewykorzystanej ilości, czyli maksymalnie 3 ton.

Kto i kiedy może złożyć wniosek?

• wniosek może złożyć osoba fizyczna zamieszkująca w gospodarstwie domowym na rzecz którego dokonywany jest zakup węgla,
  • gospodarstwo domowe jest prowadzone na terenie Gminy Miejskiej Dynów,
  • jest uprawniona do otrzymania dodatku węglowego,

Sposób dostarczenia dokumentów

Wniosek możesz:

• przesłać za pomocą platformy e-PUAP
  • przesłać na adres:
    Urząd Miejski w Dynowie
    ul. Rynek 2, 36-065 Dynów,
  • osobiście w Urzędzie Miejskim w Dynowie pok. nr 4
  • wniosku nie można złożyć telefonicznie.

UWAGA!
Wysłanie mailem skanu lub zdjęcia podpisanego odręcznie wniosku jest niewłaściwe. W takim przypadku zostaniesz wezwany(a) do złożenia odpowiedniego rodzaju podpisu elektronicznego.

Wnioski złożone na zakup węgla na rok 2022 są sukcesywnie realizowane.