XVII sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018

Zawiadamiam, że w dniu 19 maja 2016 roku (czwartek) o godz.1400 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XVII sesja Rady Miasta Dynów VII kadencji 2014-2018.

Porządek obrad:

1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z przebiegu obrad XVI sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z realizacji uchwał podjętych na XVI sesji RM.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności międzysesyjnej.
  6. Informacja o pracy stałych Komisji Rady w okresie międzysesyjnym.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta na 2016 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w Dynowie w rejonie ul. 1 Maja.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych na cele nie związane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg na terenie Gminy Miejskiej Dynów.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności gruntowej.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży pomieszczenia przynależnego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli przystąpienia Gminy Miejskiej Dynów do realizacji projektu w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, Oś Priorytetowa IX - Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.2 - Poprawa jakości kształcenia ogólnego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia diagnoz dotyczących potrzeb edukacyjnych szkół w ramach Działania 9.2 - Poprawa jakości kształcenia ogólnego.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w regulaminie wynagradzania nauczycieli szkół i placówek prowadzonych przez Gminę Miejską Dynów.
  15. Sprawozdanie z działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Dynowie za 2015 rok.
  16. Sprawozdanie z działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dynowie za rok 2015.
  17. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie za 2015 rok.
  18. Ocena zasobów pomocy społecznej za 2015 rok dla miasta Dynów wraz z rekomendacjami na 2016 rok.
  19. Sprawozdanie z działalności Zakładu Gospodarki Komunalnej w Dynowie za okres od 1 stycznia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r.
  20. Interpelacje, zapytania, wnioski i sprawy różne.
  21. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady