XXXVI sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023.

Zawiadomienie

Zawiadamiam, że w dniu 27 stycznia 2022 roku (czwartek) o godz. 1500 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XXXVI sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023.

Porządek obrad:

1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza Miasta w okresie między sesjami Rady Miasta Dynów.
  4. Informacja o pracy stałych Komisji Rady w okresie międzysesyjnym.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie budżetu miasta na 2022 rok.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miejskiej Dynów na lata 2022-2032.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Podkarpackiemu na realizację zadania publicznego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Rzeszowskiemu.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Przeworskiemu.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Podkarpackiego na realizację zadania publicznego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 1/2022 w Dynowie przy ul. Grunwaldzkiej.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany nazwy Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie oraz nadania Ośrodkowi nowego statutu.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Dynów na 2022 rok.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu pracy Rady Miasta Dynów na 2022 rok.
  15. Przedstawienie planów pracy Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów oraz Komisji Spraw Społecznych Rady Miasta Dynów na 2022 rok.
  16. Sprawy różne i wolne wnioski.
  17. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady
mgr Roman Mryczko

Głos podczas przerw jest wyłączany.

Szczegółowe informacje dotyczące działań Rady Miejskiej w Dynowie
publikowane są na stronie systemu Rada dla Mieszkańców pod adresem:
rada.dynow.pl

Klauzula informacyjna- nagrywanie oraz transmisja obrad Rady Miasta Dynów