ZBIÓRKA NIEZBĘDNYCH ARTYKUŁÓW DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY

Aktualnie panująca sytuacja za naszą wschodnią granicą powoduje ogromny niepokój. Z godziny na godzinę coraz więcej osób potrzebuje pomocy, dlatego też my jako mieszkańcy miasta nie możemy pozostać obojętni!

Z uzyskanych informacji wynika, iż obecnie najbardziej potrzebne są:

- KOCE, ŚPIWORY, RĘCZNIKI, KOŁDRY, PODUSZKI;

- ARTYKUŁY HIGIENY OSOBISTEJ przede wszystkim:

płyny do kąpieli, szampony, mydło, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, grzebienie, bielizna damska, męska, dziecięca, podpaski, pampersy, pieluchy dla dorosłych, papier toaletowy, chusteczki  (mokre i suche) itp.

- ŻYWNOŚĆ (Z DŁUGIM TERMINEM WAŻNOŚCI) przede wszystkim: woda, żywność do szybkiego przygotowania (instant), konserwy, makarony, płatki zbożowe, mleko, musy, zupki i deserki dla dzieci itp.

Wszystkie wyżej wymienione artykuły prosimy dostarczać do Urzędu Miejskiego w Dynowie (pokój nr 4) od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

Drodzy mieszkańcy Miasta Dynowa wiem, że mogę liczyć na Waszą pomoc!

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak