Aktualności

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Ogłoszenie

Burmistrz Miasta Dynów przypomina, że na terenie miasta Dynów odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wysegregowanych z odpadów komunalnych pochodzących z gospodarstw domowych.

Podczas zbiórki odbierane będą odpady:

1. wielkogabarytowe – tj. stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, materace, itp.,
  2. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – tj. chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki, zmywarki, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, wentylatory,odkurzacze, żelazka, tostery, frytkownice, komputery, laptopy, faksy, telefony komórkowe, odbiorniki radiowe, itp.

Odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawiać najpóźniej do godziny 7:30

• w zabudowie jednorodzinnej przed posesję -  23.05.2020r.,
  • w zabudowie wielorodzinnej w miejscu gromadzenia odpadów, przy altankach śmietnikowych – 16.05.2020 r.

Należy zwrócić szczególną uwagę aby możliwy był dojazd pojazdu odbierającego oraz aby wystawione odpady wielkogabarytowe nie utrudniały korzystania z nieruchomości w szczególności poprzez zastawianie ciągów jezdnych oraz miejsc parkingowych.

Ważne: podczas zbiórki nie będą odbierane odpady niebezpieczne (farby, lakiery, kleje, smary, środki ochrony roślin itp.), odpady budowlane i remontowe (panele, drzwi, grzejniki, rury, gruz budowlany itp.), opony i części samochodowe (zderzaki, lusterka, kołpaki itp.) oraz opony rolnicze i opony samochodów ciężarowych).

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy
Urzędu Miejskiego w Dynowie, ul. Rynek 2, pok. Nr 4 (parter)
16 8889048, 16 8889049

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce.