Zebranie mieszkańców Osiedla Nr 3 w Dynowie - zaproszenie

Burmistrz Miasta Dynów zaprasza mieszkańców Osiedla Nr 3 w Dynowie na zebranie, które odbędzie się w dniu  26 lutego 2023 r. (niedziela) o godz. 17:00 w sali narad Urzędu Miasta w Dynowie.

Tematem Zebrania będzie:

1. Sprawozdanie z działalności Zarządów Osiedli.
  2. Informacja Burmistrza Miasta z działalności Gminy Miejskiej Dynów w roku 2022 oraz zamierzenia na rok 2023.
  3. Sprawy różne, wolne wnioski, dyskusja.

W skład Osiedla Nr 3 wchodzą ulice: Bławatkowa, Błonie, Dworska, Działowa, Gajowa, Generała Sikorskiego, Graniczna, Grunwaldzka od nr 30 do końca, Igioza, Jana III Sobieskiego, ks. Józefa Ożoga od nr 15 do końca, Matejki, M. Konopnickiej, Ogrodowa, Pawia, Piotra Skargi, Plebańska, Podgórska,   Polna,  Potok,  Sienkiewicza,  Słoneczna,  Słowackiego,  Stawiska, Węgierska, Witosa, Zarzeki, Źródlana, 1 Maja od nr 24 do końca.

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak