ŻŁOBEK MIEJSKI W DYNOWIE – NABÓR NA 2019 ROK

Burmistrz Miasta Dynów informuje, że od 19 listopada 2018 roku funkcjonuje Żłobek Miejski w Dynowie przy ul. Szkolnej 11, który wyposażony jest w dwie sale dla 24 dzieci. W chwili obecnej dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami i zachęcamy rodziców dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia, aby zapisywali swoje pociechy do naszego żłobka.

Gmina Miejska Dynów przymierza się do utworzenia nowych miejsc opieki w żłobku w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch +” 2019. W związku z tym zapraszamy rodziców, którzy są zainteresowani zapisaniem w 2019 roku swoich dzieci do Żłobka Miejskiego w Dynowie o składanie takich informacji w siedzibie żłobka lub w Urzędzie Miejskim w Dynowie w pok. 11a w terminie do 21 grudnia 2018 roku.

Osoba do kontaktu: Maria Peszek, tel. 166521093 wew.36