Życzenia na Dzień Dziecka

KOCHANE DZIECI

W Dniu Dziecka - Wszystkim Dzieciom, a szczególnie najmłodszym mieszkańcom miasta Dynowa - życzę byście były zawsze szczęśliwe, uśmiechnięte i gotowe do odkrywania nieznanych Wam jeszcze przestrzeni, aby żadne troski i problemy świata dorosłych nie zmąciły Waszych dziecięcych marzeń.
Idźcie dumnie przez życie, osiągajcie zawsze obrany cel i korzystajcie ze swojej wyobraźni. Niech otacza Was zawsze miłość rodziców, dziadków, rodzin i sympatia przyjaciół, a miłe wspomnienia dzieciństwa pozostaną z Wami przez całe życie.
Życzę również dorosłym, by nie zapominali o swojej ukrytej dziecięcej duszy, która pozwala spojrzeć na życie oczami dziecka
– z radością, optymizmem i bezgraniczna ufnością. Bierzmy przykład z dzieci, bo to one potrafią rozjaśnić najpochmurniejszy dzień.

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak