1,5% podatku w Dynowie

Rozlicz PIT w Dynowie - wspieraj lokalnie

Urząd Miejski w Dynowie przystąpił do projektu Wspieraj Lokalnie. Dzięki niemu nasi Mieszkańcy mogą łatwiej przekazać 1,5% podatku dochodowego na lokalne Organizacje Pożytku Publicznego.

Rozlicz PIT w Dynowie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Pomoc jest naprawdę łatwa. Wystarczy skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczania podatku. Link znajdą Państwo tutajhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-dynow/

Na etapie przekazywania 1,5% program sam podpowie wszystkie organizacje, które znajdują się na naszym terenie i mają uprawnienia do zbierania 1,5%. Wystarczy wybrać jedną z nich i kliknąć myszką na „kafel”. Lokalne organizacje pozarządowe na co dzień troszczą się o Nasza Społeczność. Są naszym wspólnym dobrem. Pamiętajmy o nich podczas rozliczania podatków. To pomoc, która nic nas nie kosztuje.

Przekaż                    1,5% w Dynowie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Z tej okazji Urząd Miejski w Dynowie przygotował wykaz wszystkich organizacji pożytku publicznego z terenu Dynowa, którym można przekazać 1,5% swojego podatku.

W tym trudnym dla wszystkich czasie aktywnie działają również takie organizacje, które nie mają statusu OPP.
Również one mają możliwość skorzystania ze środków z 1,5% podatku dochodowego. Tą możliwością jest cel szczegółowy. Artykuł opisujący jak z niej skorzystać zamieszczamy – tutaj.

Jeśli jest organizacja pozarządowa, której nie umieściliśmy na liście prosimy o dokonanie zgłoszenia na adres e-mail: lub telefonicznie pod nr 16 888 90 46

„Wspieraj lokalnie” to projekt realizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych https://www.iwop.pl we współpracy z PITax.pl. Łatwe podatki: https://www.pitax.pl ​​​​​​​​​​​​.