Głosowanie na najlepszych lekarzy woj. podkarpackiego - 17 EDYCJA PLEBISCYTU ESKULAP

Głosowanie na najlepszych lekarzy woj. podkarpackiego
17 EDYCJA PLEBISCYTU ESKULAP

Uprzejmie informujemy, że Wojewoda Podkarpacki objął Honorowym Patronatem 17 EDYCJĘ PLEBISCYTU ESKULAP, w którym nagradzania są m.inn. lekarze specjaliści, lekarze rodzinni i lekarze stomatolodzy woj. podkarpackiego.

Poza wyborem najlepszych lekarzy, Eskulap jest również pro-społeczną akcją, mającą na celu zwiększenie świadomości o swoim stanie zdrowia za pomocą zachęty do bezpłatnego przebadania się oraz wpływie na środowisko medyczne, które Nas otacza.

W tym celu zorganizowana jest 17 edycja tego wydarzenia polegająca na oddaniu głosu w wybranej kategorii.

Głosowanie zaczęło się 20 listopada br. i potrwa do 31 grudnia 2017 roku.

W Urzędzie Miasta Dynów istnieje możliwość oddania głosu poprzez uzupełnienie kuponu do głosowania i wrzucenie go do urny umieszczonej na I piętrze Urzędu (od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500). Głosujący ma możliwość odebrania Voucher na bezpłatne badanie. Szczegóły dotyczące sposobu głosowania umieszczono obok urny.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.