Wieczory Inspiracji - DALEKO DO MIASTA - zaproszenie

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie serdecznie zaprasza na spotkanie podsumowujące widowisko „Dynowskie Sobótki – zmowa wody i ognia dla miłości”, które odbędzie się 19 października (czwartek) o godz. 18.00 na stołówce Publicznej Szkoły Podstawowej w Dynowie ul. Szkolna.

Spotkanie to odbędzie się w ramach Wieczorów Inspiracji, które zostały zaplanowane w trzech szkołach podstawowych z: Bartkówki (wtorek), Ulanicy (środa) i Dynowa (czwartek). W ostatnim dniu Wieczorów, właśnie we czwartek, chcemy spotkać się z organizatorami i uczestnikami widowiska Sobótki

Program Wieczorów w każdej ze szkół przedstawia się następująco:
Godz. 15.00 – 18.00 warsztaty antropologii praktycznej dla dzieci.
Godz. 18.00 – 20.00 otwarte spotkania dla mieszkańców,  w tym pokazy filmówz tegorocznych „Sobótek” oraz „Pogórzańskiego wesela”. Podczas spotkania rozdamy   podziękowania za udział w widowisku, zaangażowanie w jego organizację oraz wsparcie finansowe i rzeczowe.

Więcej informacji: www.dalekodomiasta.idynow.pl

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura-Interwencje 2017r.