Razem dla zdrowia. Naukowo o szczepieniach - zaproszenie

Szanowni Państwo,

19 stycznia w godz. 13.00-18.00 w Podkarpackim Centrum Nauki Łukasiewicz odbędzie się wydarzenie „Razem dla zdrowia. Naukowo o szczepieniach”, które poświęcone będzie jednemu z najważniejszych aspektów naszego życia jakim jest zdrowie, zwłaszcza w kontekście seniorów.

Podczas wydarzenia będzie można odwiedzić stoisko informacyjno-edukacyjne Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie, zapoznać się z programami profilaktycznymi Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Rzeszowie oraz skorzystać z poradnictwa Koła Naukowego Fizjoterapii w Geriatrii i Profilaktyce Zdrowia.

O godz. 16.00 wykład "Szczepienia ochronne - jedno z największych osiągnięć medycyny" wygłosi Jaromir Ślączka - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie.

Zapraszamy do udziału.