56. DNI POGÓRZA DYNOWSKIEGO! 12-15 SIERPNIA 2023 - relacja z uroczystości

56. DNI POGÓRZA DYNOWSKIEGO! 12-15 SIERPNIA 2023 już za nami.
Bawiliśmy się w doskonałych humorach, przy sprzyjającej, letniej pogodzie i bardzo dużej frekwencji.

Bardzo dziękuję za udział Mieszkańcom Dynowa, Gminy Dynów, przybyłym Gościom, Turystom i Mieszkańcom sąsiednich Gmin.

Za współorganizację uroczystości dziękuję Wójtowi Gminy Dynów Panu Wojciechowi Piechowi oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Dynowie z/s w Bachórzu Pani Marioli Kaczor.
Podziękowania składam Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Dynowie Panu Łukaszowi Dominowi wraz z Wszystkimi Pracownikami za koordynację, zaangażowanie i całokształt pracy. Dziękuję wszystkim służbom zabezpieczającym imprezę druhom strażakom i funkcjonariuszom policji.

Artystom (Zespołom Muzycznym, Towarzystwu „Sokół”, Kabaretom, Orkiestrze Dętej, Kapelom „Tońko” i „Dynowianie”).
Wszystkim Organizatorom Plenerów, Turniejów, Konkursów, Atrakcji dla najmłodszych, Pokazu Sztucznych Ogni, Prowadzącym i DJ-om, Fotografom, Relacjonującym i Kamerującym.
Partnerom i Sponsorom, oraz Wszystkim Państwu, którzy włączyli się do pomocy.

Serdecznie dziękuję.

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak

𝐒𝐩𝐨𝐧𝐬𝐨𝐫𝐳𝐲:

• Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
  • Ortodent Dynów
  • Łomża
  • IBG Instalbud
  • Texom
  • Powiat Rzeszowski
  • Bank Spółdzielczy w Dynowie
  • Nadleśnictwo Dynów, Lasy Państwowe
  • Woodstyle Kopacki Sp. J.
  • Muzo Team

Zapraszamy do  oglądania  pełnej fotorelacji z imprez. (fot. D.Gąsecki)