Informacja dla rolników poszkodowanych podczas niekorzystnych zjawisk atmosferycznych

W związku z wystąpieniem na terenie Miasta Dynowa niekorzystnych zjawisk atmosferycznych powodujących straty w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, osunięcie się ziemi lub lawinę, poszkodowani rolnicy chcący starać się o wsparcie z budżetu państwa, powinni złożyć w Urzędzie Miejskim w Dynowie pisemne wnioski o oszacowanie szkód powstałych w ich gospodarstwach rolnych na skutek wspomnianych niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.

Wszelkie informacje dotyczące ogólnych zasad szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez niekorzystne zjawiska atmosferyczne, można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Dynowie pokój nr 4, tel. 16 888 90 48 lub 16 6521 093 wew. 48,  oraz na stronie internetowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie pod adresem: