Informacja o otwarciu placów zabaw na terenie Miasta Dynów

Informacja o otwarciu placów zabaw

6 lipca 2020 roku zostaje otwarty plac zabaw w Parku Miejskim oraz siłownia zewnętrzna  przy Orliku w Dynowie. Wszystkie urządzenia znajdujące się na placach zabaw i siłowniach zewnętrznych są obecnie sprawdzane i przygotowywane, aby umożliwić bezpieczne użytkowanie najmłodszym mieszkańcom.

Osoby korzystające z obiektów nadal zobowiązane są zachować zasady bezpieczeństwa, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, tj. obowiązek zachowania bezpiecznego dystansu a w sytuacji jeżeli nie jest to możliwe obowiązek noszenia maseczek.

Zobacz: Wytyczne przeciwepidemiczne dla funkcjonowania placów zabaw (zlokalizowanych na otwartym powietrzu) w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce   (Główny Inspektorat Sanitarny)