Miasto Dynów w „Złotych 10-tkach Gmin Podkarpacia”

W grudniu bieżącego roku Gmina Miejska Dynów wzięła udział w kolejnej – VIII edycji rankingu „Aktywna Gmina Podkarpacia” organizowanego przez Wyższą Szkołę Zarządzania oraz Gazetę  Codzienną Nowiny. Celem rankingu jest prezentacja aktywności samorządów, organizacji i mieszkańców podkarpackich gmin oraz promowanie pomysłów i działań wzmacniających potencjał gospodarczy i społeczny Podkarpacia.

Miło nam jest poinformować, że Miasto Dynów znalazło się w ‘’Złotej 10-tce Gmin Podkarpacia”
w dwóch kategoriach: Skuteczny Beneficjent Środków Unijnych i Kreator kapitału Społecznego oraz na dobrej pozycji w „Złotej setce gmin”. Uplasowanie się wśród 10 najlepszych gmin na 160 gmin całego Podkarpacia jest dla Dynowa dużym wyróżnieniem.

Poniżej prezentujemy Państwu ranking  „Złote 10-tki Gmin Podkarpacia” i „Złota setka gmin”.