Ogłoszono przetarg nieograniczony na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła i kotłów

Ogłoszenie

Burmistrz Miasta Dynów informuje wszystkich uczestników projektu pn. „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych, instalacji kolektorów słonecznych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła na terenie Gminy Dubiecko, Gminy Krzywcza, Gminy Miejskiej Dynów i Gminy Bircza”, że w dniu 04.12.2020 r. został ogłoszony przetarg nieograniczony na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła i kotłów na biomasę. Otwarcie ofert zaplanowane jest na 08.01.2021 r. Kolejnym etapem będzie wyłonienie wykonawcy i podpisanie z nim umowy oraz realizacja zadania.

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak

Link do ogłoszenia o zamówieniu: OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych, instalacji kolektorów słonecznych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła na terenie Gminy Dubiecko, Gminy Krzywcza, Gminy Miejskiej Dynów i Gminy Bircza