Spotkanie informacyjne - BUDOWA MIESZKAŃ - informacja

W dniu 12 września w Szkole Podstawowej Nr 1 w Dynowie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące budowy budynku wielorodzinnego przy ulicy 1 Maja w Dynowie z przeznaczeniem mieszkań na wynajem. Spotkanie poprowadzone zostało przez Burmistrza Miasta Dynów Pana Zygmunta Frańczaka oraz Prezesa SIM Podkarpacie sp. z o.o. Pana Krzysztofa Mazura. W spotkaniu uczestniczyli zarówno mieszkańcy Dynowa jak również okolicznych miejscowości.

Podczas spotkania przedstawiona została koncepcja  planowanego budynku wielorodzinnego, ceny mieszkań, zasady i kryteria naboru oraz możliwości dofinansowań. Dziękujemy za liczne i aktywne uczestnictwo w spotkaniu. O kolejnym etapie jakim będzie ogłoszenie naboru wniosków będziemy informować na stronie Urzędu Miasta.

Zapraszamy do obserwowania.