Tour de Pologne – Miasto Dynów – Informacja o utrudnieniach w ruchu

Burmistrz Miasta Dynów informuje, że w dniu 3 sierpnia (środa) z uwagi na przejazd wyścigu Tour de Pologne, od godzin porannych do godziny 16.00 wystąpią utrudnienia drogowe które dotyczą ulic: Grunwaldzka, Zamkowa, Rynek, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Handlowa, Mickiewicza, ks. J. Ożoga.

W dniu 3 sierpnia od godzin porannych do godziny 16.00 zamknięte zostaną parkingi:

Na ul. Rynek (naprzeciw Komisariatu Policji oraz naprzeciw Centrum Medycznego Dynmed) – na całej długości
Na ul. Kazimierza Wielkiego na całej długości po obu stronach
Na ul. Kościuszki na całej długości po obu stronach
Na ul. Handlowej na całej długości po obu stronach
Na ulicy ks. Ożoga (od Biblioteki Miejskiej w stronę Przychodni Rejonowej)

Od godziny 13.00 do godziny 16.00 zamknięty zostanie wjazd na rynek.

Miejsca te zostaną otaśmowane i wygrodzone. Prosimy nie zrywać oznaczeń, nie parkować na ulicach po których poruszać będą się kolarze oraz stosować się do poleceń służb zabezpieczających wyścig.

Na teren Gminy Dynów kolarze wjadą od strony Dubiecka. W Bachórzu pojawią się około godz. 14.50. Dalej zawodnicy pojadą przez Dynów, Łubno (Kazimierówka), Wyręby, Kąkolówkę, Błażową, Błażową Dolną, Nowy Borek, Kielnarową do Tyczyna.

Ruch zostanie wstrzymany w Bachórzu około godz. 13.30, a następnie sukcesywnie wstrzymywany będzie w kolejnych miejscowościach na godzinę przed przejazdem kolarzy.

Na rynku miasta na wysokości Centrum Medycznego DYNMED na kolarzy czekać będzie Premia Lotna LOTTO, natomiast na ul. ks. Józefa Ożoga (za Przychodnią Rejonową) Premia Górska PZU III kat.

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Dynowa i Gości do kibicowania!

Więcej informacji na temat 5. Etapu: https://www.tourdepologne.pl/etap-5/