Aktualności

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Dynowie.

SZANOWNI PAŃSTWO!
DYREKTORZY SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, NAUCZYCIELE I PRACOWNICY DYNOWSKIEJ OŚWIATY,
RODZICE I OPIEKUNOWIE,UCZNIOWIE

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny - 2023/2024. Po wakacjach, pełnych radości i chwil wypoczynku, nadszedł czas powrotu do szkolnej rzeczywistości, która może być równie barwna i inspirująca - czego Wszystkim życzę. Nowy rok szkolny to czas nowych możliwości. Drodzy Uczniowie, pamiętajcie, że szkoła to nie tylko nauka, ale też miejsce, gdzie możemy spotkać życzliwych ludzi, nawiązywać prawdziwe przyjaźnie i dzielić się swoimi pasjami z innymi.
Mam nadzieję, że każdy z Was odnajdzie swoje miejsce w szkolnej społeczności, będzie doceniany za swoje zaangażowanie i sukcesy, a przede wszystkim życzę Wam, żebyście czerpali radość z nauki i osiągania osobistych celów.

Dziękuję Wszystkim Państwu za trud włożony w przygotowanie do inauguracji nowego roku szkolnego, a także w codzienne wychowanie dzieci i młodzieży.
Życzę Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom oświaty i Wam, drodzy Uczniowie, wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz ogromu pozytywnej energii, którą zamienicie na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Wam Szanowni Rodzice życzę, aby nowy rok szkolny przyniósł wiele powodów do dumy i radości z osiągnięć dzieci.
Nam Wszystkim życzę dobrej współpracy. Wszystkiego dobrego na nadchodzący czas.

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak