„Wielki Test Wiedzy. Dynów – Moje Miasto – Moja Historia” - zapraszamy

„Wielki Test Wiedzy. Dynów – Moje Miasto – Moja Historia”

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który dostępny będzie również w pliku do pobrania w formacie PDF.

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Testu jest Miejski Ośrodek Kultury z siedzibą w Dynowie, ul. ks. Ożoga 10.

2. Test jest organizowany pod nazwą „Wielki Test Wiedzy. Dynów – Moje Miasto – Moja Historia” i jest zwany dalej: “Testem”.

3. Test zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem platformy quizizz.com

4. Test zostanie przeprowadzony 12.12.2020 (sobota) i rozpocznie się o godzinie 18.00

5. Pytania dla wszystkich uczestników będą zadawane w tym samym czasie przez prowadzącego Test (platforma youtube – wydarzenie na żywo), na udzielenie odpowiedzi uczestnik ma 30 sekund, a po każdym pytaniu nastąpi wyjaśnienie odpowiedzi.

6. Test będzie posiadał 70 pytań zamkniętych z różnych dziedzin dotyczących miasta (historia i teraźniejszość) z czterema możliwymi odpowiedziami do wyboru. Tylko jedna z nich będzie prawidłowa. W każdym pytaniu dodatkowo będzie liczyć się czas odpowiedzi. Test będzie podzielony na cztery stopnie trudności: o Łatwe – 15 pytań o Średnie – 20 pytań o Trudne – 25 pytań o Bardzo trudne – 10 pytań

II. Warunki uczestnictwa w Teście. 1. Uczestnikiem Testu („uczestnik”) może być każda osoba fizyczna. 2. Jedna osoba może wypełnić tylko jedno zgłoszenie udziału w Teście.

III. Zasady uczestnictwa w Teście. Aby wziąć udział w Teście uczestnik musi poprawnie wejść na platformę quizizz.com – (dokładny link z kodem zostanie podany na 4 dni przed rozpoczęciem Testu) i wpisać swoje imię i nazwisko. Osoby, które nie podadzą swojego imienia i nazwiska, nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wyników Testu.

1. Pytania zostały przygotowane przez koordynatora Testu – Łukasza Domina (Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie) w konsultacji historycznej z Panem Józefem Stolarczykiem.

2. Po zakończeniu Testu, zsumowaniu wszystkich punktów i sumarycznego czasu odpowiedzi (czas jest uwzględniany w przypadku takiej samej liczby punktów), organizator zsumuje punkty wszystkich uczestników i ustali zwycięzców Testu. Dla trzech najlepszych osób organizator przewidział nagrody finansowe.

3. Po każdym etapie Testu, Organizator będzie podawał imiona i nazwiska osób, które aktualnie znajdują się na prowadzeniu.

4. Po zakończeniu Testu, Organizator opublikuje imiona i nazwiska trzech najlepszych osób na stronie www.mok.dynow.pl oraz profilu facebook.

5. Zwycięzcy będą proszeni o kontakt z Organizatorem pod numer telefonu 16 65-21-806 lub meilowo mok@dynow.pl do dnia 18.12.2020 w celu ustalenie odbioru nagrody.

6. Wzięcie udziału w Teście jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

IV. Nagrody

1. Nagrodami w Teście są:

Dla zdobywcy I miejsca - 400 zł
Dla zdobywcy II miejsca – 200 zł
Dla zdobywcy III miejsca – 100 zł

2. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Testu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

V. Dane osobowe uczestników Testu.

1. Warunkiem udziału w Teście jest podanie przez uczestnika przy rejestracji do Testu na platformie quizizz.com prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia i nazwiska

2. Dane osobowe Uczestnika, o których mowa powyżej, będą przetwarzane przez Organizatora w jego siedzibie w celu przeprowadzenia Testu, wyłonienia zwycięzców i przekazania nagrody. Właściciel danych osobowych ma prawo do dostępu do danych osobowych i do ich poprawiania w siedzibie Organizatora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w Teście.

3. Administratorem danych osobowych Uczestników Testu jest Miejski Ośrodek Kultury z siedzibą w Dynowie przy ul. ks. Ożoga 10. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane w celu i w zakresie związanym z Testem, w tym w celu wyłonienia laureatów, wydania Nagrody ogłoszenia wyników Testu.

4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda Uczestnika – 6 ust. 1 pkt Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

VI. Postanowienie końcowe

1. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Teście, jednak tylko z ważnych przyczyn podyktowanych względami organizacyjnymi, ekonomicznymi lub prawnymi. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności Testu. Zmieniony Regulamin obowiązuje od momentu poinformowania o zmianie przez publikację informacji o zmianie i zmienionego Regulaminu.

2. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji czy Uczestnicy spełniają warunki określone w Regulaminie. W tym celu Organizator może żądać od Uczestnika złożenia określonych oświadczeń, podania określonych danych bądź przedłożenia określonych dokumentów. Odmowa Uczestnika wyklucza Uczestnika z Testu, o ile wątpliwości Organizatora są uzasadnione.

3. Zgłoszenie udziału w Teście oznacza, iż uczestnik Testu zapoznał się z treścią Regulaminu i przedmiotowy Regulamin akceptuje.