XXX Jubileuszowy Przegląd „Pogórzańska Nuta 2021” - zaproszenie

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie serdecznie zaprasza na XXX Jubileuszowy Przegląd „Pogórzańska Nuta 2021”, który będąc eliminacjami do 55 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu n/Wisłą, stał się ważną na Podkarpaciu biesiadą muzyki ludowej.

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 wiele grup, zespołów i kapel ludowych zawiesiło swoją działalność. Dlatego w bieżącym roku Przegląd, który organizujemy wspólnie z Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie staje się szansą do wznowienia ich działalności. Motywuje również do podtrzymywania tradycji wspólnego śpiewania, grania na tradycyjnych instrumentach oraz odkrywania dziedzictwa kulturowego Podkarpacia zachowanego w muzyce ludowej.

Przegląd odbędzie się 16 maja 2021 roku od godz.14.00 na scenie Ośrodka Turystycznego Błękitny San”  przy ul. Plażowej 9 w Dynowie.

Pełną listę uczestników Przeglądu zamieścimy na naszej stronie: www.mok.dynow.pl do dnia 12 maja.

Pragniemy również podziękować Naszym darczyńcom, którymi są: Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, Nadleśnictwo Dynów, Firma Woodstyle Kopacki Sp. J., Cukiernia-Piekarnia „Genesis” z Bachórza, Gminna Spółdzielnia S.Ch. w Dynowie

Podczas Przeglądu obwiązywać będą aktualne w tym czasie obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego.

Z ciepłymi pozdrowieniami, licząc na spotkanie

Aneta Pepaś - Skowron
Dyrektor MOK w Dynowie

Lista uczestników XXX Jubileuszowego Przeglądu „Pogórzańska Nuta”/ Dynów 2021 (pdf)