Zebranie mieszkańców Osiedla Nr 1 i 2 w Dynowie - zaproszenie

Burmistrz Miasta Dynów zaprasza mieszkańców Osiedla Nr 1 i Osiedla Nr 2 w Dynowie na Zebranie, które odbędzie się w dniu  19 lutego 2023 r. (niedziela) o godz. 17:00 w sali narad Urzędu Miasta w Dynowie.

Tematem Zebrania będzie:

1. Sprawozdanie z działalności Zarządów Osiedli.
  2. Informacja Burmistrza Miasta z działalności Gminy Miejskiej Dynów w roku 2022 oraz zamierzenia na rok 2023.
  3. Sprawy różne, wolne wnioski, dyskusja.

W skład Osiedla Nr 1 wchodzą ulice: Fermstalowska, Grunwaldzka do Nr 29 A, Handlowa , Kazimierza Wielkiego, Kościuszki,  ks. Józefa Ożoga do Nr 14,  Krzywa, Łazienna  od nr 1 do nr 16a , Mickiewicza, Podwale , Rynek,  Sanowa, Strażacka, Szkolna, Jana Pawła II, Wierzbowa, Zamkowa ,1 Maja od nr 1 do nr 23 d.

W skład Osiedla Nr 2 wchodzą ulice: Głęboka , Gruntowa, Jaklów, Kaniowiec, Karolówka , Kolejowa, Łazienna od nr 17 do końca, Piłsudskiego, Plażowa, Rogozów, Wąska, Wuśki, Zielona, Żurawiec.

Burmistrz Miasta Dynów
Zygmunt Frańczak