Aktualności

ŻYCZENIA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

ŻYCZENIA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021


Drodzy Uczniowie!
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi, Rodzice!

Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego 2020/2021 życzę Wam,  aby rozpoczynający się dziś czas nauki był dla wszystkich bezpieczny, a ograniczenia zewnętrzne nie miały wpływu na wszechstronny rozwój każdego z uczniów.

Wszystkim Uczniom, a w szczególności wychowankom klasy I i uczniom z sąsiednich miejscowości, którzy w tym roku rozpoczną naukę w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 i w Szkole Muzycznej I st. w Dynowie życzę, aby zdobywanie wiedzy było fantastyczną przygodą oraz czasem radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień.

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom administracji i obsługi życzę spokojnej i satysfakcjonującej pracy, a także radości, optymistycznego nastawienia oraz dobrej wzajemnej współpracy.

Rodzicom życzę,  aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech szkoła będzie dla Państwa miejscem bezpiecznym, otwartym  i przyjaznym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami i wychowawcami.

Na koniec pragnę nadmienić, iż we wszystkich placówkach oświatowych na terenie Dynowa w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wprowadzone zostały  zmiany organizacyjne związane z zachowaniem warunków bezpieczeństwa. Zwracam się do całej społeczności szkolnej z prośbą o przestrzeganie tych zasad, gdyż są one wprowadzane w trosce o zdrowie nas wszystkich, a w szczególności dzieci i młodzieży.

Z wyrazami szacunku
Zygmunt Frańczak
Burmistrz Miasta Dynów