Aktualności

Umowa na realizację zadania inwestycyjnego pn.: ”Budowa kanalizacji sanitarnej w Dynowie przy ul. Bartkówka..." podpisana.

02-07-2021
W dniu 30 czerwca 2021 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Dynowie została podpisana umowa pomiędzy Gminą Miejską Dynów a firmą „WELKO” Ewelina Pelc , 37-112 Kosina 750 na wykonanie zadania inwestycyjnego pn: ”Budowa kanalizacji sanitarnej w ...
czytaj więcej o: Umowa na realizację zadania inwestycyjnego pn.: ”Budowa kanalizacji sanitarnej w Dynowie przy ul. Bartkówka..." podpisana.

Cykl warsztatów pn. „Jadalne chwasty”

01-07-2021
W ramach realizacji planu komunikacji na rok 2021, Lokalna Grupa Działania „Pogórze Przemysko- Dynowskie” organizuje cykl siedmiu warsztatów, których tematem będzie wykorzystanie w kuchni roślin powszechnie uznawanych za chwasty. Serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej o: Cykl warsztatów pn. „Jadalne chwasty”

DYNÓW – LUDZIE Z PASJĄ. PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ.

01-07-2021
Pierwsze litery hasła „Działanie-Odkrywanie-Motywowanie” tworzą słowo ‘dom’. Jeżeli komuś ta zbitka wyda się przypadkowa, to znaczy, że błądzi. Poniższe podsumowanie inicjatywy „Dynów – Ludzie z Pasją” w ramach projektu „Pasja (D-O-M)”....
czytaj więcej o: DYNÓW – LUDZIE Z PASJĄ. PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ.

Kominikat o przywróceniu stacjonarnej obsługi klientów w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu rzeszowskiego.

01-07-2021
Informuję, że wobec luzowania obostrzeń wprowadzonych w związku ze stanem epidemii z dniem 1 lipca 2021 r. zostanie przywrócona stacjonarna obsługa klientów w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.
czytaj więcej o: Kominikat o przywróceniu stacjonarnej obsługi klientów w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu rzeszowskiego.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy szkół i przedszkoli, Drodzy Uczniowie i Rodzice...

25-06-2021
Mija kolejny rok szkolny, rok wytężonej nauki, ale także rok pełen nowych wyzwań i sukcesów. Ze względu na trwający stan pandemii kształcenie odbywało się z zachowaniem rygoru sanitarnego, w formie stacjonarnej, hybrydowej oraz zdalnej. Ostatnie miesiące
czytaj więcej o: Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy szkół i przedszkoli, Drodzy Uczniowie i Rodzice...

Od 23 czerwca rachmistrzowie rozpoczynają wywiady bezpośrednie.

23-06-2021
Jeśli nie spisałeś się dotychczas przez Internet, lub telefonicznie, do Twoich drzwi może zapukać rachmistrz spisowy. Nie możesz odmówić mu udziału w spisie.
czytaj więcej o: Od 23 czerwca rachmistrzowie rozpoczynają wywiady bezpośrednie.

XXVIII sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023

23-06-2021
Zawiadamiam, że w dniu 28 czerwca 2021 roku (poniedziałek) o godz. 17:00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XXVIII sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023.
czytaj więcej o: XXVIII sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023

Projekt "Szansa na spełnienie? SAMOZATRUDNIENIE!"

18-06-2021
Do udziału w projekcie zapraszamy osoby pozostające bez pracy (bezrobotne lub bierne zawodowo) w wieku 30 lat i więcej, zamieszkujące lub uczące się na terenie woj. podkarpackiego.
czytaj więcej o: Projekt "Szansa na spełnienie? SAMOZATRUDNIENIE!"