Aktualności

Dynów w Radiu Rzeszów w audycji Portrety Podkarpackich Gmin

03-12-2019
10 października br. gościliśmy w naszym mieście Radio Rzeszów. O historii Dynowa, kulturze, turystyce, inwestycjach i życiu w mieście rozmawiali z redaktorem Andrzejem Dańczyszynem: Burmistrz Miasta Dynów – Zygmunt Frańczak, Mariusz Choma – nauczyciel...
czytaj więcej o: Dynów w Radiu Rzeszów w audycji Portrety Podkarpackich Gmin

Informacja dla rolników dotycząca programu: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

29-11-2019
Urząd Miejski w Dynowie informuje, iż Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności...
czytaj więcej o: Informacja dla rolników dotycząca programu: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

XII sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023

21-11-2019
Zawiadamiam, że w dniu 27 listopada 2019 roku (środa) o godz. 14:00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XII sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023.
czytaj więcej o: XII sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023

Najlepszą obroną przed rakiem jest PROFILAKTYKA - zaproszenie na spotkanie w Dynowie

15-11-2019
BEZPŁATNE SPOTKANIE Z LEKARZEM i DYPLOMOWANĄ POŁOŻNĄ – 23 listopad 2019 r. (sobota) w Domu Ludowym przy ul. Bartkówka w Dynowie.
czytaj więcej o: Najlepszą obroną przed rakiem jest PROFILAKTYKA - zaproszenie na spotkanie w Dynowie

SENIORIADA NAD SANEM - fotorelacja

14-11-2019
„Senioriada nad Sanem” to tytuł projektu napisanego wspólnie przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dynowie oraz Uniwersytet Złotej Jesieni działający „pod skrzydłami” Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Dynowie, a dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K.
czytaj więcej o: SENIORIADA NAD SANEM - fotorelacja

XXVII Dynowski Konkurs Recytatorski poezji patriotycznej - zaproszenie

12-11-2019
Miejski Ośrodek Kultury, Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Dynowie zapraszają na XXVII Dynowski Konkurs Recytatorski poezji patriotycznej, który odbędzie się 20 listopada 2019r./środa/ o godz. 16:00 w MOK w Dynowie.
czytaj więcej o: XXVII Dynowski Konkurs Recytatorski poezji patriotycznej - zaproszenie

KONCERT ZADUSZKOWY ku pamięci Stanisława Karnasa - zaproszenie

12-11-2019
Miejski Ośrodek Kultury, Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Dynowie zapraszają na KONCERT ZADUSZKOWY ku pamięci Stanisława Karnasa, który odbędzie się 16 listopada 2019r. /sobota/ o godz. 18:00 w Auli Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie...
czytaj więcej o: KONCERT ZADUSZKOWY ku pamięci Stanisława Karnasa - zaproszenie

Sadzenie drzew miododajnych, sposobem na ochronę bioróżnorodności w województwie podkarpackim

12-11-2019
Już od pięciu lat Samorząd Województwa Podkarpackiego, realizuje Kampanię edukacyjną pn.: „Rola pszczół miodnych w zachowaniu bioróżnorodności w rolnictwie”. W jej ramach prowadzone są działania edukacyjne, informacyjne, wydawane są broszury...
czytaj więcej o: Sadzenie drzew miododajnych, sposobem na ochronę bioróżnorodności w województwie podkarpackim